Wykonujemy

wykonujemy

Budują Państwo, remontują lub urządzają swoje wymarzone miejsce do spędzania miłych, ciepłych radosnych chwil w przyszłości. Chcemy zawsze by nasze prace przyniosły atrakcyjny, trwały  efekt przez wiele lat. Wszechstronność wykorzystania kamienia naturalnego, dzięki umiejętności jego cięcia i obróbce gwarantuje Państwu uzyskać zamierzony cel.

Realizujemy dla Państwa prace w zakresie formatowania i układania posadzek, można realizować prace w oparciu o gotowe płytki w określonych kształtach i wymiarach, zarówno z granitu jak i marmuru. Przygotujemy również formaty kamienia odpowiadające Państwa indywidualnym potrzebom.

Wykonujemy ponadto schody wewnętrzne oraz zewnętrzne. Jeśli chodzi o schody wewnętrzne mamy do wykorzystania granit oraz marmur. Podstawowe elementy schodów to stopnice pozioma część grubości najczęściej 3cm, podstopień pionowa część grubości 2cm oraz cokolik przyścienny gwarantujący zachowanie czystości ścian przy czyszczeniu, również grubości 2cm.  Zewnętrzne schody to przede wszystkim gwarancja trwałości i bezpieczeństwo. Stosowany kamień na zewnątrz realizujemy w strukturze antypoślizgowej w postaci płomieniowanej lub groszkowanej.

Kamień to też idealne miejsce w kuchni, wykonujemy blaty kuchenne z granitu oraz konglomeratu kwarcytowego. Kolejny raz materiał pokazuje tu swoje największe zalety, w postaci  bogatej kolorystyki, odporności na kontakt z wodą, kwasami i zasadami. W blatach granitowych możemy zastosować zlewozmywak podwieszony  pod blat co ułatwia czyszczenie i konserwację. Możemy realizować blaty w dużych elementach ograniczając liczbę łączeń np. przy łączeniu blatu i parapetu w kuchni.  Wykonywana wysoka jakość obróbki gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Oferujemy Państwu parapety z konglomeratu marmurowego w szerokim wyborze  z 14 pozycji materiału, w bogatej kolorystyce pozwalającej dopasować parapety do każdego wnętrza. Indywidualna możliwość doboru wymiarów dochodzących nawet do 3m długości  w dwóch rodzajach grubości 2 i 3cm daje dużą elastyczność przy zawieranych zamówieniach.

Staramy się przekazywać naszym klientom produkty sprawdzone, wysokiej jakości, trwałe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgranemu, profesjonalnemu zespołowi już o 5 lat dostarczamy  Państwu wszechstronne produkty z kamieni naturalnych.

Zachęcamy zawsze do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu uzyskania pełnych informacji na temat wyboru kamienia i jego przeznaczenia.